توسعه فردی

همکاران ما باید برای توسعه فردی خود برنامه داشته باشند و حق دارند از ما بخواهند که به تحقق این برنامه کمک کنیم. ما هم حق داریم که از همکاران بخواهیم برنامه توسعه فردی خود را با برنامه‌های توسعه ارتباط فردا هم‌راستا کنند. توسعه فردی در دو محور توسعه قابلیتهای فنی و توسعه مهارتهای شخصیتی و رفتاری انجام می‌شود.

ارتباط فردا سعی می کنه هر فرد رو تو جایگاه مناسب قرار بده:

ارتباط فردا سیستم طبقه بندی مشاغلش رو بر حسب مدل هی گروپ پیاده سازی کرده و برای محاسبه حقوق و دستمزد هر فرد با توجه به امتیاز جایگاه شغلی مورد نظر در سازمان، توانمندی های فرد متقاضی همکاری و سیستم جبران خدمات (پاداش) اقدام می شه که باعث شده اعمال سلیقه های فردی در این سیستم بسیار نا محتمل باشه.

ارتباط فردا مدل جبران خدمت منحصر به فردی داره:

هر سه ماه یک بار و طی یک فرآیند منسجم برنامه ریزی شده و با محاسبه امتیازات گروه‌های کاری و امتیازات فردی بعنوان داده های خام و اعمال فرمول های پیش بینی شده، امتیاز نهایی هر فرد برای دریافت درصدی از حقوق پایه به عنوان پاداش جبران خدمات مشخص می شه و پرداخت‌ها به صورت منظم در دستور کار واحدهای مربوطه قرار داره.

ارتباط فردا برنامه رشد و توسعه پرسنل رو در دستور کار داره:

ما نه تنها در جذب نیروهای متخصص دقت به خرج میدیم بلکه برای نگهداری و پرورش این نیروها هم برنامه های مختلفی داریم تا علاوه بر توسعه فردی و پیشرفت سازمانی هزینه های جذب نیرو رو کاهش بدیم. با پیاده سازی نظام جامع آموزش کارکنان، سعی داریم برای رشد و توسعه فردی و سازمانی همکاران مرتبا و با دقت بالا به جلو حرکت کنیم. و برای نیازهای مختلف سازمان به جای استخدام نیروهای جدید از تجربه و تخصص به روز شده همکارامون استفاده کنیم و حس امنیت شغلی رو برای اونا به ارمغان بیاریم. قبل تر هم با پیاده سازی برنامه جامع آکادمی فردا برای تربیت و پرورش رهبران آینده گام های خوبی برداشتیم. ضمناً ارتباط فردایی ها میتونن در مقاطع مختلف درخواست ارتقای شغلی بدن که با برگزاری جلسه ارزیابی در خصوص واجد شرایط بودن فرد، تصمیم گیری میشه.

حقوق و دستمزد همکاران ارتباط فردا معاف از مالیاته:

حضور ما در پارک فناوری پردیس باعث شده تا علاوه بر ویژگی های مثبت کسب و کاری این محیط، به عنوان یک شرکت فنآور، از مزیت معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد افراد استفاده کنیم.

ارتباط فردا صدای همکاراشو میشنوه:

برای شناسایی و رفع نواقص موجود و همینطور شناختن نقاط قوت موجود و پیشنهادات احتمالی پرسنل در بهبود فرآیندها و رویه های موجود، نظر‌سنجی‌های مختلفی از طریق پورتال داخلی شرکت انجام میشه.

ارتباط فردا به سلامت جسم و روان همکاراش توجه ویژه می کنه:

امکانات ورزشی، سرگرمی و تفریحی مهیجی در فضای کاری شرکت برای استفاده همکاران تدارک دیده شده که برای بالا بردن روحیه کار و رفع استرس های ناشی از کار بسیار موثره. البته تیم فوتسال ارتباط فردا هم در مسابقات مختلف مشارکت فعال داره. در راستای توجه ویژه به تغذیه همکاران وعده های غذایی صبحانه و ناهار با تنوع مناسب و در زمان بندی مشخصی سرو می شه و میان وعده‌های سالم در شرکت در دسترس هستن. همچنین برای رفاه حال همکاران، سرویس ایاب و ذهاب در مسیرها و زمانهای مختلف در نظر گرفته شده تا علاوه بر کاهش دغدغه رفت و آمد همکاران، در راستای کاهش ترافیک و آلودگی هوا قدم هر چند کوچکی برداشته باشیم. با هدف کاهش هزینه های احتمالی درمان، ارتباط فردا بیمه تکمیل درمان خوبی برای همکاراش در نظر گرفته و بیش از نیمی از حق بیمه رو شرکت پرداخت میکنه.


شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا